Veronika PetruľováVeronika Petruľová
21:20 24 Dec 23
Veľmi milý a trpezlivý pán fotografRýchle dodanie kvalitných a krásnych fotografiíSme nadmieru spokojní
Veronika KapcalovaVeronika Kapcalova
15:32 08 Nov 23
Na základe rodinného fotenia v parku môžem fotografa vrelo odporúčať. Bol kreatívny, ukazal nam kde a ako sa máme postaviť, aby to vyzeralo fajn, čakacia doba na fotky bola mesiac.
Stanislava LinkováStanislava Linková
17:49 18 Oct 23
Maximálna spokojnosť. Krásne fotky, plno nápadov a zachytené úžastné momentky. Ďakujeme krásne.
JaroslavaJaroslava
18:20 11 Sep 23
Spokojnosť. Veľmi pekne upravené, farebné, ostré fotky. Ďakujeme
Absolútne spokojný s prácou tohto fotografa, ktorý prekvapil svojou schopnosťou zachytiť rôznorodé emócie a momenty prostredníctvom svojich fotografií v nádhernom parku.Vytvoril pre nás fotografie, ktoré zachytávajú našu lásku a zároveň vášeň k športu skrz naše akrobatické prvky.Výsledné snímky sú jednoducho úžasné.Ďakujeme za skvelý zážitok a profesionálnu prácu!
Petronela GoblováPetronela Goblová
19:22 06 Aug 23
Veľká spokojnosť ešte raz ďakujeme 😉
David BujnakDavid Bujnak
13:44 03 Aug 23
Ďakujeme za krásne fotky 🙂
Renka FeketeováRenka Feketeová
11:54 03 Aug 23
Veľká spokojnosť. Fotky sú nádherné. Dodanie bolo veľmi rýchle.Komunikácia a spolupráca na 1*. Odporúčame všetkými 10timi 😊Pán Radvani, veľká vďaka, ste Pán fotograf s veľkým P 😊
Veronika MikováVeronika Miková
07:19 18 Jul 23
Krásne fotky a výborná atmosféra počas fotenia. Žiadne nútene pózy. Ani sme si nevšimli že nás niekto fotí. Odporúčam pokojne aj s malými deťmi.
Martina BušováMartina Bušová
07:01 17 May 23
Odporúčame 😉 Komunikácia bola rýchla a bezproblémová. Fotenie v krásnom prostredí prebehlo tiež bez problémov a hlavne rýchlo, čo nám veľmi vyhovovalo keďže syn nemal veľmi náladu na fotenie. Fotograf si dal záležať a vďaka nemu máme krásne fotografie.
Annamária ZorvanováAnnamária Zorvanová
18:05 23 Nov 22
veľmi šikovný a príjemný fotograf, ktorý berie ohľad aj na deti, ktorým sa práve veľmi nechce a aj na také čo sú až hyperaktívne 😀 my sme boli spokojní a odporúčame ďalej
Dominika Čup PustáDominika Čup Pustá
07:38 21 Nov 22
Veľmi dobrý a profesionálny fotograf. Skvelá komunikácia, ochota, skvelá kvalita fotiek i rýchlosť vyhotovenia. Môžme odporučiť nie len na svadbu ale aj rodinné fotenie všetkými 10 ? ešte raz ďakujeme ?
Martina MatouškováMartina Matoušková
05:27 11 Nov 22
Peter je úžasný fotograf. Vzhľadom na to, že svadba sa konala v dosť obmedzenom a zrýchlenom čase, nebol čas na zdĺhavé hľadanie. Do vyhľadávača som zadala „fotograf Košice“ a z tej masy som si zrovna vybrala Petra. Prezrela som si jeho portfólio a telefonicky ho oslovila. Celý priebeh svadby zvládol nafotiť špičkovo, dokonca sme ho ani nevnímali, že tam je. Fotografie sú tak nádherné, je vidno, že sa pohral so svetlom a aj ich pekne doupravoval. Určite ho budem volať i na iné udalosti a vrelo ho doporučím všetkým mladým párom na svadobné fotenie :)ĎakujemeMartina a Miroslav
Zážitkové fotenie. Je neuveriteľne, ako v tak krátkom čase fotenia vzniklo toľko výborných fotiek.
Barbora SepešiováBarbora Sepešiová
09:33 26 Sep 22
Týmto by sme sa radi poďakovali za nafotenie našej svadby aj portrétových foto, boli sme nadmieru spokojní 🙂 fotky zachytili všetky emócie daného dňa, presne ako sme žiadali. Všetci hostia ich po svadbe chválili. Veľmi príjemná a rýchla komunikácia. A čo pre nás bolo tiež dôležité, nie premrštená cena. Tiež ďakujeme za veľkú pomoc pri hľadaní svadobného kameramana. Vrelo odporúčame.
Krásne fotky, skvelá spolupráca.. ?..vrelo odporúčam.
Tomas RodriguezTomas Rodriguez
09:28 26 Sep 22
js_loader

               Volám sa Peter, som predovšetkým svadobný fotograf.Mám 35 rokov, mojim revírom je východné Slovensko, ale často aj Bratislava, najradšej cestujem mimo komfortnú zónu na rôzne zaujímavé miesta/nemiesta. 3 roky som pracoval a fotil na Kube.  Počas svadby sa snažím byť „neviditeľný“, zasahujem do priebehu čo najmenej. To mi umožňuje prvotriedna technika, ktorú používam. Snažim sa však mladým pomáhať počas priebehu svadby v jednotlivých situáciach. Pri potrétoch  „mladých“ navádzam a robim to tak, aby pôsobili čo najprirodzenejšie.

               Mal som tu česť fotiť ako hlavný fotograf na medzinárodných majstrovstvách v modernej gymnastike. Som víťazom canon foto v roku 2021 za jesenný portrét dieťaťa. V roku 2022 som sa stal absolútnym víťazom v medzinárodnej súťaži Mensa international wildlife za foto kolibrika pijúceho z fľaše na Kube.

               Používam najmodernejšiu techniku značky Canon, RF- svetelné objektívy + blesky, softboxy, dáždniky, odrazky… Pri fotení sa snažím využívať prirodzené svetlo, fotím svetelnými prémiovými objektívmi o clonách f1.2 a f1.4. 

 Aktuálna technika:  Telá: Canon Eos R6, Leica Q,  Objektívy:  Canon RF 28-70 F2,  14 mm, 100-500 mm, EF 135 F2 a množstvo manuálnych skiel. Blesky:systém Godox                                                                                      

               Fotografiou sa snažím tvoriť emotívny príbeh,  ktorý nikdy neomrzí Vás, Vašich členov rodiny, Vaše deti. Veľmi rád Vás zachytím mojimi objektívmi a zanechám Vám spomienky z Vašich vzácnych udalostí. 

               V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. 

Telefón: +421917716201

IN DI s.r.o.

Telefón: +421904322111

Mail: pradvani@gmail.com

Prejsť na začiatok